ART / Sculptures and works of art / Sculptures 7449023
nr 744 9023
SCULPTURES
4 pcs, porcelain, height: 14-27, wear, damages.
4 st, Porslin, höjd: 14-27
Condition: slitage, skador
600
SEK 550
Monday February 27 2012
at 17:11:13
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr